Kārtainā mīkla II- mazās picas

    Ļoti sagribējās picu, bet nebija tik daudz laika, lai uztaisītu picas mīklu. Šī iemesla dēļ par pamatu picai izmantoju Tešla saldēto mīklu. Recepte ļoti vienkārša un ātri pagatavojama.

   Arī šoreiz nerakstīšu nepieciešamos daudzumus, jo šeit jau katrs var izvēlēties to, kas labāk garšo. Es šoreiz taisīju divu veidu picas, jo bija cilvēki, kam dažas sastāvdaļas negaršo. Piemēram, man pašai negaršo paprika.

Nepieciešams:
saldēta Tešlas kārtainā mīkla (es izmantoju 1 paku dzeltenās Tešlas, kopā sanāk 12 piciņas);
tomātu mērce;
marinēti gurķi;
paprika vai šampinjoni;
siers;
raudene jeb oregano.
Pagatavošana:
   Mīklu atsaldē, tikmēr sagriež nepieciešamās sastāvdaļas. Mīklas plāksnes pārgriež uz pusēm. Mīklai virsū smērē tomātu mērci, pāri pārber smalki sagrieztus marinētos gurķus. Man vispār patīk marinētos gurķus izmantot par picas bāzi, un pirms neesi pagaršojis- nesaki fuj! 😀 Tālāk uz picas liek vai nu sagrieztus šampinjonus vai papriku un pārkaisa rīvētu sieru. Ja vēlas- pārber raudeni. Uz pannas uzklāj cepamo papīru un virsū liek picas. Pannu liek uzkarsētā cepeškrāsnī un cep tik ilgi, cik nepieciešams. Es cepšanas laikā ar dakšiņu padurstīju „burbulīšus”, kas rodas kārtainajai mīklai, jo nevēlējos, lai tā būtu uzpūtusies.
Secinājumi.
Patiesībā pica ir tas ēdiens, ar kuru var brīvi variēt- katrs var izvēlēties tās sastāvdaļas, kuras vislabāk garšo. Galvenais, ko vēlējos pateikt, ir tas, ka kārtainā mīkla var būt ļoti universāla, un to var izmantot picu cepšanai. Noteikti picu lietpratēji par to šausminātos, bet man garšoja.


Citas receptes ar kārtaino mīklu:
*Veģetārie pīrādziņi
*Cepumi

Vēl picas- ŠEIT.

Komentēt rakstu

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s