Filma- The Holiday (2006)

Attēls ņemts ŠEIT.

   Lai gan Ziemassvētku laiks jau garām, šo filmu noskatījos tikai tagad, jo nejauši uzgāju to savā datorā. Vispār nožēloju, ka nenoskatījos to svētku laikā. Iespējams, ka tad filma būtu patikusi labāk, jo svētku laikā jau laikam ir jāskatās kaut kas tāds viegls un gaisīgs. Filmas režisore ir Nensija Meijersa, galvenās lomas atveido slavenie aktieri- Keita Vinsleta, Kamerona Diaza un Džūda Lovs.

   Divas sievietes ir nogurušas no savas dzīves. Amandu (Kamerona Diaza) ir piekrāpis dzīvesbiedrs un viņa nolemj šķirties, savukārt, Airisa (Keita Vinsleta) ir nelaimīgi iemīlējusies savā kolēģī. Tā kā tuvojas svētku brīvdienas, abas sievietes nolemj atpūsties no ikdienas rutīnas. Viņas piedalās „māju apmaiņas programmā” un samainās vietām. Tad nu pie greznībām pieradusī Amanda dodas uz nelielu Anglijas ciematu, bet Airisa uz Losandželosu. Katru no šīm sievietēm brīvdienās gaida vairāki aizraujoši un neaizmirstami piedzīvojumi, par kuriem uzzināsi, noskatoties filmu. Šī apmaiņa pavisam noteikti izmainīs viņu dzīves.
   Neviens nenoliegs, ka Diaza un Vinsleta ir ļoti pazīstamas un pieprasītas aktrises. Keita Vinsleta filmā, manuprāt, ir lieliska. Airisas tēlā viņa iejūtas ļoti labi, tēlo ticami. Tomēr pret Diazu man vienmēr ir bijuši nelieli aizspriedumi, iespējams, viņas nenopietno un vienveidīgo lomu dēļ, lai gan viņai ir bijušas arī veiksmīgas lomas. Amandas lomā Diaza man šķiet nedaudz uzspēlēta, bet filmas laikā nedaudz centos uz to pievērt acis. Filmā ir vēl viens lielisks aktieris- Džūda Lovs, kurš atveido Airisas brāli. Lovs kā vienmēr ļoti šarmants un arī savu lomu atveido diezgan labi.
Galveno lomu atveidotāji. Attēls ņemts ŠEIT.

   Režisore N. Meijersa ir režisējusi arī slaveno bērnu filmu “Dvīņu slazdā” (The Parent Trap), kurā galveno lomu atveido skandalozā Lindsija Loena. Spriežot pēc šīm abām filmām, liekas, ka režisorei ļoti patīk ideja par galveno varoņu “apmaiņu”. 
   Pati filma man liekas viduvēja. Tā man likās diezgan izstiepta, jo reti kad nākas redzēt romantisko komēdiju, kas ilgst 140 minūtes. Filmas pirmā daļa man nelikās interesanta, interesantākais sākās ap vidusdaļu. Domāju, ka filmā ir epizodes, kuras vajadzēja saīsināt, bet tajā pašā laikā ir arī vietas, ka bija ļoti interesantas. Pa lielam jau filmai nav ne vainas, sižets diezgan jauks un viegls. No 10 punktiem es dodu 6,5
Advertisements

Komentēt rakstu

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s