RECEPTE- Biezpiena sieriņi

Ļoti vienkārša, viegli pagatavojama recepte. Šie biezpiena sieriņi noteikti būs ja ne garšīgāki, tad vismaz veselīgāki par veikalā pirktajiem.

Pagatavošana: vienkārša
Izmaksas: vidējas

   
   Pagatavošanai būs nepieciešamas trīs galvenās sastāvdaļas. Tās var ņemt pilnīgi jebkurā daudzumā, atkarībā no tā, cik sieriņus vēlies pagatavot. Arī manā gadījumā sastāvdaļu daudzums ir aptuvens. Cepumu daudzums būs atkarīgs no tā, kāda ir biezpiena konsistence. Jo mitrāks būs biezpiens, jo vairāk cepumi nepieciešami.


Nepieciešamās sastāvdaļas (10 sieriņiem):
*1,5 paciņas biezpiens
*150g cepumi “Selga” (var ņemt citus cepumus)
*1 tāfelīte tumšās šokolādes
*ja vēlas- dažādas piedevas sieriņiem (sukādes, rieksti, marmelāde u.c.)


Pagatavošana:
   Sablenderē cepumus. Bļodā ieber biezpienu, pamazām pievieno cepumus, visu izmaisa. Masai ir jābūt diezgan biezai, tādēļ, ja nepieciešams, pievieno vēl cepumus. Ja vēlas, pievieno piedevas. Tagad masu uz pusstundu var ielikt ledusskapī, lai būtu vieglāk izveidot sieriņu formu. Tad veido tādas formas sieriņus, kādi pašam labāk patīk. 
   Izkausē šokolādi. Es tai pievienoju nedaudz sviesta (~1ēdamk) un saldā krējuma (~2ēdamk), bet to var arī nedarīt. Šokolādi var kausēt ūdens peldē vai mikroviļņu krāsnī.
   Tagad ar šokolādi ir jānoklāj sieriņi. To var darīt, iemērcot katru sieriņu šokolāde, liekot tos uz follija un likt saldētavā uz 5-10 minūtēm. Otrs variants (kā darīju es) ir ar otu noklāt vienu sieriņa pusi, uzlikt to uz follija, ielikt saldētavā un, kad šokolāde nožuvusi- noklāj otru pusi.
   Tas arī viss! Ļoti vienkārši un garšīgi.

4 komentāri

  1. Noteikti pievienošu pie grāmatzīmēm.Bet cepumu vietā jau varētu izmantot ko citu? Riektus?

  2. Rieksti vieni paši nederēs, jo ir pārāk mitri un eļļaini. Pamatam cepumi tomēr ir vajadzīgi, jo biezpiena masa pati par sevi ir mitra un cepumi to sausinās. Bet riekstus var likt klāt kā piedevu. 🙂

  3. Vari lūdzu pateikt,kā ar Tevi sazināties privāti?

Komentēt rakstu

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s