Drīzumā Goslingu redzēsim gangstera lomā

   Pagājušajā gadā Raiens Goslings filmējās dāņu režisora Nikolasa Vindinga Refna veidotajā filmā “Drive”. Manuprāt, lieliska filma, manas atsauksmes par to varat izlasīt ŠEIT. Tas, ka Goslings filmēsies nākamajā Refna filmā “Only God Forgives” dažiem radīja pārsteigumu, bet daži, atskatoties uz viņu iepriekšējo sadarbību, nejutās tik pārsteigti. Nesen atklātībā nonākusi šī fotogrāfija, kas mums sniedz nelielu informāciju par gaidāmo filmu.

Attēls ņemts ŠEIT.


Šajā filmā izcilais aktieris atveidos noziedznieka dēlu, kurš vēlas paplašināt viņu biznesu Taizemes tirgū. Kamēr tiek pētītas tirgus iespējas ārzemēs Goslinga atveidotais varonis un viņa brālis tiek iesaistīti slepkavības izmeklēšanā un tādēļ tiek saistīti ar vietējo policijas leitnantu, kas pazīstams kā  Angel of Vengeance (Atriebības Enģelis- no anļu val.). 


Internetā nonākušajā fotogrāfijā Goslinga varonis redzams zilā uzvalkā, kas notraipīts ar asinīm un sasistu, zilumiem klātu seju. Tomēr arī šajā šausminošajā izskatā Goslings nepazaudē savu šarmu. Diemžēl šis atklātībā nonākušais kadrs neko īpaši daudz par filmu nepastāsta. Tas liecina par to, ka Raiena Goslinga atveidotajam gangsterim ir laba apģērba gaume un filmas laikā viņš tiek smagi savainots. Tātad, zināmas paralēles ar filmu “Drive” tomēr varētu būt.


Filmas pirmizrāde plānota 2013. gada 28. martā. Tātad nāksies gaidīt ilgāk par gadu. Bet tā kā Goslings ir viens no maniem favorītaktieriem, domāju, ka noteikti ir vērts gaidīt.

Advertisements

2 komentāri

  1. Viņš ir arī viens no maniem favorītiem.Uzskatu viņu par ļoti talantīgu.Šķiet nav tādas lomas,kuru viņš nevarētu pārliecinoši notēlot.Pirms šīs viņa filmas paspēs iznākt vēl viena: šī gada oktobrī The Gangster Squad. 🙂 Tur viņš spēlēs kopā ar Emmu Stounu 🙂 Gaidu 🙂

  2. Piekrītu, viņš noteikti ir vien no mūsdienu talantīgākajiem aktieriem.Jā, gaidu arī to filmu. Pēc "The Help" arī Stouna man ir iepatikusies. 🙂

Komentēt rakstu

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s