Filma- We Bought a Zoo (2011)

Attēls ņemts ŠEIT.


   Šī ir jaunākā un gribētu teikt, ka arī sirsnīgākā Kamerona Krova filma. Man filma likās ļoti pavasarīga un piemērota tieši šim laikam, jo, tāpat kā pavasarī, šajā filmā ir daudz cerību, daudz saules un smaidu. Jauka ģimenes filma, kas patiks gan bērniem, gan pieaugušajiem, varbūt mazliet naiva, bet tas šai filmai piestāv. Iesaku ikvienam, kas vēlas mazliet atpūsties un uzņemt nelielu pozitīvisma devu.

   Filmas centrā ir ģimene, kas nesen zaudējusi māti. Divu bērnu tēvs Benžamins (Matt Damon) nolemj meklēt sev un bērniem jaunu mājvietu. Par iemeslu šim lēmumam kļūst tas, ka iepriekšējā dzīvesvietā Benžaminam viss atgādina par sievu, un, protams, tas ir sāpīgi gan viņam pašam, gan viņa bērniem. Tā kā Benžamina dēls- pusaudzis Dilans (Colin Ford)- tiek izmests no skolas, šis lēmums kļūst vēl vieglāks. Kopā ar savu mazo meitiņu Roziju (Maggie Elizabeth Jones) Benžamins atrod lielisku lauku māju ar skaistu apkārtni. Viņi saprot, ka šī būs ģimenes turpmākā dzīvesvieta. Bet.. Diemžēl šī māja nāk „komplektā” ar zoodārzu. Ja neviens šo vietu nenopirkts, zoodārza iemītnieki tiks iemidzināti. Protams, šie labsirdīgie cilvēki izšķiras par pārdrošu soli- pirkt māju kopā ar zvēru dārzu. Turpmākā filmas gaita ir piedzīvojumiem bagāta. Kopā ar zoodārza darbiniekiem Benžamina ģimene vēlas izveidot lielisku atpūtas vietu, tomēr tas izrādās diezgan sarežģīti.
   Filmas scenārijs un režija, manuprāt, ir diezgan veiksmīgi. Man filma nelikās garlaicīga, drīzāk izklaidējoša. Ļoti jauka skatāmviela brīvdienām un atpūtas brīžiem. Filmā ir ļoti daudz smieklīgu un jautru brīžu, joki, tāpat kā pati filma, ir vienkārši un sirsnīgi. Manuprāt, tas, ka filmas beigas ir laimīgas, šajā filmā iederas pavisam noteikti. Tāpat filmai piestāv arī brīžiem nedaudz naivie notikumi. Patika, ka filmas centrā nav izvirzīta mīlestība starp Benžaminu un zoodārza darbinieci Kelliju (Scarlett Johansson). Drīzāk priekšplānā tiek izcelta ģimenes mīlestība, attiecības starp tēvu un viņa bērniem.
Attēls ņemts ŠEIT.
   Arī aktierspēle man ļoti patika. Izvēlēts diezgan spēcīgs aktieru ansamblis- Matt Damon, Thomas Haden Church, Scarlett Johansson u.c. Johansone filmā ir redzama sev diezgan neierastā lomā. Viņa atveidoja vienkāršu, lauciniecisku zoodārza strādnieci, un šī aktierspēle mani pārliecināja. Patika arī Mets Deimons, kurš savu lomu nospēlēja ļoti sirsnīgi. Mazā Megija Elizabete Džonsa, kas atveidoja Benžamina meitu, bija viens no filmas mīlīgākajiem tēliem, savukāt Tomass Heidens Čērčs bija filmas komiskākais tēls. Visu šo aktieru saspēle bija ļoti veiksmīga. 
Mans vērtējums: 7,5/10.

One comment

  1. Forša filma. Mēs ar trīs nedēļas atpakaļ noskatījāmies.

Komentēt rakstu

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s