Filma- All Good Things (2010)

Attēls ņemts ŠEIT.


Filma, kuras nosaukums pavisam noteikti neatbilst tās saturam. Patiesībā, ļaunuma šajā filmā ir pat vairāk kā labo lietu. Filma ir balstīta uz patiesu stāstu. Personu vārdi filmā ir mainīti, patiesībā tās centrā ir stāsts par New York real estate bosa dēlu Robertu Durstu (Robert Durst).


   Filmas pirmajā daļā ir gandrīz vai laimīgs mīlas stāsts. Deivids Marks šķiet jauks puisis, kurš īsti nesatiek ar savu tēvu un nevēlas strādāt tēva firmā. Viņš satiek Keitiju, abi apprecas, pēc laika pārceļas uz skaistu mājvietu un atver veikaliņu „All good things”. Turpmāk labās lietas sākt kļūt arvien sliktākas. Deivids piekrīt strādāt tēva firmā un jaunajai ģimenei nākas pārcelties uz Ņujorku. Darbs firmā iekļauj arī ļoti netīras un nelikumīgas darbības. Deivids ļoti izmainās, pārvēršas arī viņa attiecības ar Keitiju. Pat tad, ka Deivids fiziski izrēķinās ar Keitiju, viņa vīru nepamet, jo nevar to darīt. Pēc laika Keitija pazūd, neviens nezina, kas ar viņu noticis. Netiek atrastas nekādas Keitijas pēdas, nekādu slepkavības pazīmju. Lieta varētu tikt slēgta, ja vien 2000. gadā netiktu nogalināta ilggadējā Deivida draudzene un kaimiņš.
Goslings un Dansta iejūtas savās lomās.
Attēls ņemts ŠEIT.
   Man filmā viennozīmīgi vislabāk patika aktieru izvēle. Pirmkārt, jau jāsāk ar Raienu Goslingu, kura dēļ vispār šo filmu sāku skatīties. Laikam vēl nav nācies redzēt filmu, kurā man nepatiktu Goslinga tēlojums. Deivida tēlā viņš iejūtas lieliski. Goslings labi tiek galā gan ar Deivida attēlošanu jaunība, gan pusmūža gados, gan vecumdienās, šajā filmā viņam pat nākas iejusties sievietes tēlā. Protams, man patika arī Kirstena Dansta, kura filmā bija gandrīz tik pat laba kā Goslings.
   Filmas sižets ir interesants, tomēr scenārijs varēja būt nedaudz labāks. Man kaut kas pietrūka, dažas lietas likās nedaudz nesaprotamas un neskaidrs, grūti pateikt, vai tā ir režisora vai scenārista vaina. Protams, visu paspilgtina tas, ka filma balstīta uz patiesiem notikumiem. Man patika filmas mistiskie un neparedzamie notikumi, kas skatītājam liek veidot turpmāko sižetu savā prātā, bet viss nebūt nav tik vienkārši. Filmā ir gana daudz pārsteigumu un negaidītu momentu.
Kopumā jau filma ir laba, pārdomu raisoša. 
Vērtējums- 8/10.

Komentēt rakstu

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s