Seriāls „American Gods” jau drīzumā

Attēls ņemts ŠEIT.

Nīla Geimena grāmata „Amerikāņu dievi” tika izdota 2001. gadā un kopš tā laika ir iekarojusi lasītāju sirdis visā pasaulē. Nesen romāns tika izdots latviešu valodā, manas domas par to varat lasīt ŠEIT. 2011. gadā tika izziņots, ka televīzijas kompānija HBO vēlas uzņemt seriālu, kas būs balstīts uz šī romāna motīviem. Priecājos, ka tieši HBO ir izrādījis iniciatīvu seriāla radīšanā, jo šīs kompānijas seriāli tiek uzskatīti par ļoti kvalitatīviem. Pašreizējā informācija par seriālu vēl gan ir diezgan skopa.


Zināms, ka seriālu uzņems Toma Henksa producēšanas kompānija „Playtone”. Pašam Geimenam būšot nozīmīga loma seriāla tapšanā. Grāmatas autors būs atbildīgs par scenārija pieskaņošanu grāmatai, ar viņu būs jāsaskaņo galvenie seriāla virzības notikumi. Seriālam „American Gods” tiek plānotas sešas sezonas. Pirmajā sezonā būšot 10-12 epizodes, kuru budžets ir 40 miljoni dolāru. Seriāls skatītājus sasniegs 2013. gadā. Tiek solīts, ka tas būs specefektiem bagātākais visā seriālu vēsturē.
Vai kāds no viņiem tiks izvēlēts Ēnas lomai?
Galveno lomu atveidotāji vēl nav zināmi, bet baumots par to tiek daudz. Daži avoti min, ka kādu no galvenajiem varoņiem atveidos pats Toms Henkss, citi saka, ka tas ir maz ticams. Daudzos avotos kā piemērotāko aktieri Ēnas lomai min Joe Manganiello, kurš sevi kā labu aktieri pierādījis seriālā “True Blood”. Vēl kā kandidāti Ēnas lomai tiek minēti Dwayne Johnson un Dominic Purcell.

Nu re, ar grāmatas izlasīšanu „Amerikāņu dievu” bums vēl nebeidzas. Bet pirms seriāls sasniegs skatītājus, noteikti ir jāpaspēj izlasīt Geimena romāns! Tiklīdz uzzināšu svarīgu informāciju par seriāla norisi, publicēšu to blogā.
Advertisements

3 komentāri

  1. Neesmu pazīstams ar grāmatu, bet izklausās pēc kautkā laba un HBO ir kvalitātes zīme tāpec noteikti ievērtēšu. Es tikai ceru, ka no Dwayne Johnson tur nebūs ne smakas. Lai viņš paliek savās fast and furious un G.I. Joe sērijās.

  2. Es vēlētos redzēt Dominic Purcell ka galvenās lomas atveidotāju! 🙂

  3. Jopcik! Tie nu gan jaunumi. Ja godīgi, es pagaidām nevaru iedomāties "Amerikāņu dievus" kā sešās sezonās izstieptu seriālu. Toms Henkss varētu spēlēt Trešdienu.

Komentēt rakstu

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s