Filma- Bachelorette (2012)

Attēls ņemts ŠEIT.

Komēdijas par kāzām, līgavas māsām un vecmeitu ballītēm ir ļoti raksturīgas Holivudai. Pēdējā laikā šādas filmas tiek uzņemtas samērā bieži, tas laikam liecina, ka komerciālā ziņā tās ir gluži veiksmīgas. Tomēr reti kad gadās redzēt kādu tiešām labu šāda veida filmu. Ja vien vienu no galvenajām lomām filmā „Bachelorette” neatveidotu Kirstena Dansta, šo filmu nemaz nebūtu skatījusies. Un jāsaka, ka daudz nebūtu zaudējusi.


Attēls ņemts ŠEIT.
Bekija, Regana, Džena un Ketija ir draudzenes jau kopš skolas laikiem. Lai arī apaļīgo Bekiju skolas laikā daudzi apsmēja, viņa ir pirmā no meiteņu četrotnes, kura taisās precēties. Visas draudzenes pēc ilgas neredzēšanās satiekas pirms Bekijas kāzām, kurās viņām iedalīta līgavas māsu loma. Vecmeitu ballītē Regana, Džena un Ketija netīšām sabojā līgavas kleitu. Līdz kāzām palicis pārāk maz laika, meitenēm būs jāmēģina atrast izeju no šīs situācijas. Gan jau arī jums ir jūtams, ka filmas scenārijs ir samērā muļķīgs. Protams, kāzu kleitas sabojāšanas ir tikai viena no sižeta līnijām. Paralēli tam nāksies sastapties ar skolas laiku mīlestības atgriešanos, dažādām vecmeitu/ vecpuišu izdarībām, pirmskāzu stresu u.tml. lietām.

Draudzeņu raksturi mēģināti izveidot pilnīgi atšķirīgi. Tas, manuprāt, ir izdevies. Kirstena Dansta atveido vēso, atturīgo, sāncensīgo Reganu. Lai arī Dansta šajā ansamblī spēlē galveno lomu, aktrisei jau tiek pārmests par piedalīšanos šāda veida filmā, kurā viņa izniekojot savu talantu. Piekritīšu, filma nav laba, bet varbūt viņa vēlējās atpūsties no nopietnām lomām. Aktieru veikumu grūti vērtēt, jo nebija jau īsti kur izvērsties. Tēli ir diezgan triviāli, domāju, ka šāda veida lomas varētu nospēlēt arī amatieri.  

Četras pilnīgi atšķirīgas draudzenes.Attēls ņemts ŠEIT.
Filma ir samērā vienkārša, nenopietna, kā jau to varētu gaidīt. Bija arī dažas oriģinālas un pat sirsnīgas ainas, bet kopumā- nekas īpašs. Ja nav ko darīt, skatīties var, bet neko īpašu no filmas skatītājs neiegūst. Laikam gan tā nevar teikt, jo pieļauju, ka citiem filma patiks, kāds varbūt pat iegūs pozitīvisma devu vai pat kādu pamācību. „Bachelorette” daudzi salīdzina ar pagājušā gada filmu „Bridesmaids”. Jāsaka, ka zināma līdzība ir, bet „Bridesmaids” man patika daudz mazāk, diezgan vulgāra un banāla filma.

Vērtējums- 5/10

2 komentāri

  1. Būs kādreiz jānoskatās, vienkārši tāpat! 🙂

  2. Es sāku skatīties Danstas dēļ un Fišeres dēļ(viņa Šopaholiķē bija smieklīga 😀 ). Nekādu lielo mākslu negaidīju, taču vienalga vīlos ļoti. Man laikam patiešām nav humora izjūtas, jo nelikās smieklīgs neviens šīs filmas joks. Šī filma man likās kā ''Līgavas māsu'' otrā daļa. Kā teikt – tas pats stulbums tikai nākošajā līmenī. Pat viena aktrise no tās pašas filmas. Vēl tikai vajag trešo daļu, kaut ko par šķirtenēm un būs pilns komplekts.

Komentēt rakstu

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s