Jūlija atskaite, plāni augustam

tumblr_m6mtatdQzC1qd4peao1_500

Laiks iet neatkarīgi no mūsu vēlmēm. Reizēm es patiešām neticu, ka diennaktī ir 24 stundas. Citas dienas šķiet kā 8, bet citas- 30 stundu garas. Bet laiks vienmēr pietrūkst tāpat. Jūlijs atkal jau aizlidojis un nu ir pienācis pēdējais vasaras mēnesis, kas nemanāmi sajauksies kopā ar rudens pazīmēm.

Sākumā izveidotajam jūlija plānam (lasāms ŠEIT) pamazām pievienojās vēl dažas lasāmās grāmatas, un jāatzīst, ka rezultāts ir labs, neizlasīju tikai vienu no plānā iekļautajām grāmatām- S.T. Kondrots “Un apmāksies tie, kuri skatās pa logu”. Laikam tieši šo grāmatu man vajadzēja izlasīt visātrāk, jo tās lasīšanai gatavojos jau ilgi. No pārējām jūlijā izlasītajām grāmatām blogā esmu aprakstījusi Terry Pratchett “Guards! Guards!”, kas iepazīstināja mani ar Prečetu, pabeidzu jau agrāk iesākto Igo “Nožēlojamie”kas izrādījās izcila grāmata un pievienosies manām mīļākajām grāmatām, un arī Stīvena Čboski „Čārlijs, malā stāvētājs”, kas izrādījās laba un aizkustinoša grāmata savā žanrā. Izlasīju vēl četras lieliskas grāmata, no kurām divas domāju aprakstīt arī šeit. Gribētu uzrakstīt kādas rindiņas par Lauras Eskivelas “Saldi rūgtā šokolāde”, kura izrādījās ļoti maģiska un pat mazliet dīvaina grāmata, kā arī par Tonijas Morisones “Mīļotā”, kuru laikam vajadzētu pieskaitīt pie mīļākajām grāmatām, bet vēl mazliet jāapdomā, kādas tieši izjūtas tā manī raisīja. Par Joņeva “Jelgava 94″ blogā nerakstīšu, bet grāmata bija lieliska, labs humors, interesanti tēli, patīkama atmosfēra, Joņevs prot iesūkt lasītāju iekšā grāmatā un likt viņam izdzīvot notikumus kopā ar romāna varoņiem. Vēl pēc kāda jauka ieteikuma izlasīju Tūves Jānsones “Burvja cepure”, kas bija lieliska pozitīvo sajūtu grāmatiņa un aizpildīja robus manā bērnības literatūrā, palīdzot man iepazīt jaukos trollīšus Muminus. Vēl jūlijā pieliku punktu Džona Grīna “Looking for Alaska”, bet punkts tika pielikts nevis to izlasot, bet atliekot malā, laikam jau uz visiem laikiem. Nu tā man jūlijā gāja ar grāmatu lasīšanu, cerams, ka arī augustā sanāks lasīt tikai labu literatūru.

Pašlaik augustā vēlos izlasīt:

  • Erina Morgensterna “Nakts cirks”
  • Peter Heller “The Dog Stars” (Ziemassvētku dāvana no Asmo)
  • Jusi Adlers-Olsens “Sieviete būrī”
  • Ē. M. Remarks “Trīs draugi” (Viena no manām mīļākajām grāmatām. Sagribējās pārlasīt, laikam ceturto reizi. Un varbūt derētu aprakstīt arī blogā, ja vien būs iespējams kaut ko izteikt vārdos.)
  • Sandra Kalniete “Ar balles kurpēm Sibīrijas sniegos” (Šī mēneša Goodreads LV grupas lasāmviela)

Sarakstu vēl laika gaitā papildināšu un pamainīšu. Tas tā, lai sākumā man būtu skaidrība, kam ķerties klāt.

*Bilde nav mana, bet nu jau vairs nevaru atrast, no kurienes ņemta.

Komentēt rakstu

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s