2015. gads grāmatās

2015. bija skaists gads. Šis bija gads, kad manā dzīvē notika daudzas jaukas lietas. Ieguvu maģistra grādu, pārvācos uz vienu no skaistākajām Latvijas pilsētām, sāku strādāt jaunā darba vietā. Gada pirmā puse pagāja, lasot akadēmisko literatūru, vasaras beigās sākām dzīvokļa remontēšanu, bet arī grāmatu lasīšanai laiks atradās. 2015. gads nebija aktīvs lasīšanas un blogošanas gads, tomēr vēlos nedaudz uz to atskatīties.

2015. gadā izlasīju 19 grāmatas, tās kopā bija 8733 lappuses, vidējā grāmata būtu 460 lappuses bieza.

Izlasīto grāmatu sarakstu var atrast ŠEIT. Portālā Goodreads biju apņēmusies izlasīt 24 grāmatas, šo mērķi neizpildīju, bet īpaši uz to arī neiespringu. Visas grāmatas, ko izlasīju pagājušajā gadā man patika, tas arī ir augstākais rādītājs. Zemāk novērtētā grāmata ar vērtējumu 3 no 5 bija “Zilie jūras vērši”, bet augstāko vērtējumu saņēma veselas 11. Par labāko šajā gadā lasīto grāmatu tiek atzīta “Vieda vīra bailes”, kas iegūst arī biezākās grāmatas titulu.

Par savu 2016. gada mērķi esmu uzstādījusi 45 grāmatu izlasīšanu. Sadaļā PROJEKTI ar laiku publicēšu jaunākus izaicinājumus, bet pagājušo gadu izaicinājumi joprojām paliek spēkā. Paldies Lasītājai un MsMarii par šī gada virtuālajām dāvanām, tās arī pievienoju šajā sadaļā un apņemos šogad izlasīt. Ziemassvētkos saņēmu vienu grāmatu, to jau paspēju izlasīt un sajūsmināties, tā bija “Sarkanā sacelšanās”, par ko visticamāk būs arī raksts blogā.

Vēlos pateikties visiem bloga lasītājiem un komentētājiem! Lai gan 2015. gadā blogā nebija daudz aktivitāšu, priecājos, ka jūs joprojām to lasāt un mēdzat šeit iegriezties. Kā rāda statistika, visbiežāk blogs tiek apskatīts ar sociālo tīklu starpniecību (Facebook un Twitter), kā arī no Baltā Runča bloga. Lai jums visiem veiksmīgs un literāriem notikumiem bagāts 2016. gads!

 

7 komentāri

 1. Prieks, ka Tev bijis tik labs gads 🙂 Lai jaunais vēl labāks!

  1. Paldies, tā noteikti būs! 🙂

 2. Dainis Gžibovskis · · Atbildēt

  Grāmatas 2015. gadā gan esi izvēlējusies lieliskas.
  Laikam jau jānovēl, lai 2016. gadā vienmēr pietiek laika lasīšanai un rokās nonāk tikai patiešām labas grāmatas!

  1. Cenšos lasīt tikai labas grāmatas, negribas izniekot laiku sliktai literatūrai. Paldies, ceru, ka šis gads būs lasīšanai labvēlīgs!

 3. ”visbiežāk blogs tiek apskatīts … arī no Baltā Runča bloga”- uzreiz sajutos noderīgs 🙂

  Lai izdodas šogad izsvītrot visas 45 grāmatas!

  1. Domāju, ka, pateicoties taviem blogu apskatiem un latviešu blogu sarakstam, tevi varētu dēvēt par latviešu blogu popularizētāju interneta vidē! 🙂

 4. Izlasīto grāmatu skaits ir mazsvarīgs, galvenais, lai ir prieks.

Komentēt rakstu

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s