Filma- Dark Shadows (2012)

Attēls ņemts ŠEIT.

Kārtējā filma, no kuras gaidīju kaut ko vairāk. Astotais Tima Bērtona un Džonija Depa kopdarbs. Gan Bērtons, gan Deps ir ļoti talantīgi, tādēļ nešaubījos, ka viņi radīs kaut ko izcilu, bet tā diemžēl nebija. Es teiktu- parasta fantāzijas filma, nekas īpašs. 


 Filmas sākums norisinās 18. gadsimtā. Kolinsi ir bagāta un ietekmīga ģimene, viņi paši uzceļ pilsētu- Kolinvudu (Collinwood). Kolinsu atvase Bārnabass Kolinss (Johnny Depp) salauž sirdi kalponei Andželikai (Eva Green), kura patiesībā izrādās burve. No sākuma Andželika nogalina Bārnabasa vecākus, bet pēc tam pārvērš Bārnabasu par vampīru un aprok dzīvu. Pēc diviem gadsimtiem (1972. gads) Bārnabasu nejauši atbrīvo. Bārnabass dodas uz savu pili, lai satiktu Kolinsus. Viņš atklāj, ka Kolinsu ģimene tagad ir diezgan trūcīga, bet pār pilsētu valda Andželika. Bārnabasam būs jāiejūtas šajā gadsimtā un, protams, viņš neļaus aptraipīt Kolinsu godu, bet mēģinās atkal padarīt ģimeni turīgu.
Attēls ņemts ŠEIT.
Filma pārstāv komēdijas/ fantāzijas žanru. Protams, ir tur gan tas, gan tas. Diemžēl daudzi filmas joki man īpaši smieklīgi nelikās, šoreiz laikam viss labākais bija ielikts treilerī. Daži joki bija tik amerikāniski un novazāti, ka man smiekli nenāca (to gan nevarētu teikt par pārējiem skatītājiem). Filmas scenārijs, manuprāt, nebija līdz galam noslīpēts. Sākums bija labs, beigas arī, bet pa vidu gan baigais ķīselis.

Aktieri gan bija labi. Deps, protams, izcili iejūtas lomā, atkal ir atradis šī tēla odziņu un perfekti prot to iznest. Patika gan Mišela Feifere Elizabetes Kolinsas lomā, gan Helēna Bonhama Kārtere dzērājdakterītes lomā. Vienīgā, kas mani patiešām kaitināja, bija Hloja Greisa Moreca, kas atveidoja Elizabetes meitu. Morecu es iepazinu filmā „Hugo”, bet „Kick-Ass” fani noteikti viņu zināja jau agrāk. Ļoti traucēja šīs aktrises uzspēlētais tēlojums, kas, manuprāt, nebija nepieciešams.
Attēls ņemts ŠEIT.
Kopumā nenožēloju, ka filmu skatījos, jo Bērtona un Depa darbi vienkārši ir jāredz! Gribētu jau likt augstāku vērtējumu dēļ šiem abiem meistariem, bet nu nebija tā filma tik laba, kā cerēts.

Vērtējums-6,5/10

2 komentāri

  1. Paldies par rakstu, jo es šo filmu tik tiešām vēlos noskatīties, bet domas tā smuki dalās un kam lai tad tic.Tomēr laikam gan jānoskatās, jo man arī ļoti patīk kā Deps tēlo!:)Atvaino, bet varbūt es neesmu pamanījusi, bet vai tev bija raksts par filmu "Ruma dienasgrāmata", kur arī Deps tēlo?

  2. Būs tev vien jānoskatās pašai. Pēc tam pasaki, kā patika. :)Tu kā zinājusi jautā- es vakar tieši sāku skatīties "Ruma dienasgrāmatu", šodien pabeigšu. Varbūt arī uzrakstīšu par to blogā. Ja patīk Deps, iesaku nopirkt jaunās "Leģendas", jauks raksts par Depu un viņa sadarbību ar Bērtonu.

Komentēt rakstu

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s