Plāni blogam

Attēls ņemts ŠEIT.
Ir iesācies otrais bloga pastāvēšanas gads, jāsaka, ka tas iesācies diezgan veiksmīgi, jo man ir daudz ideju un projektu, kurus īstenošu blogā jau drīzumā. Tas tikai nozīmē to, ka blogošana pēc pirmā gada vēl nebeigsies un ceru, ka mans blogs pastāvēs vēl kādu laiciņu. Tātad, lai visas šīs idejas neaizmirstos, apkopošu tās šajā rakstā. Varbūt arī Tev būs interesanti palasīt par to, kas gaidām šeit jau drīzumā. Ir arī lietas, ko plānoju ieviest no nākamā gada, bet šeit pastāstīšu par to, ko gribētu izdarīt vēl šogad.
1. Filmu un grāmatu projekti
Biju plānojusi šādu sadaļu veidot no nākamā gada, bet tā nu sanāca, ka dažos projektos esmu iesaistījusies jau tagad. Sadaļa tiks publicēta jau tuvākajā laikā. No sākuma pievienošu projektus, kurus jau esmu sākusi īstenot, bet laika gaitā saraksts tiks papildināts. 

2. Grāmatas un to ekranizācijas
Jau sen plānota, bet vēl neieviesta lieta. 

3. Recepšu sadaļa “Ātri un garšīgi”
Šķietami vienkāršas un ātri pagatavojamas receptes, kuras pat īsti nevarētu nosaukt par receptēm, drīzāk gan par idejām, blogā parasti netiek publicētas, jo liekas, ka tur jau īsti nav ko stāstīt un pamācīt. Bet ir brīži, kad šādas receptes ir tieši laikā. Dažas receptes, iespējams, būs jau labi zināmas, bet centīšos ievietot arī kaut ko oriģinālu.

4. Sadaļa Ziemassvētki
Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem un es par tiem domāju jau laicīgi. Bieži vien gatavošanās svētkiem un svētku gaidīšanas laiks ir daudz īpašāks par pašiem svētkiem. Šajā sadaļā dalīšos ar pārdomām un idejām par Ziemassvētku tēmu visdažādākajās jomās.

5. Dažādi topi
Gaidot nākamo gadu, cilvēki mēdz atskatīties uz iepriekšējā gadā paveikto. Šajā sadaļā apkopošu dažādas aizvadītā gada labākās vai tieši sliktākās lietas un notikumus.

2 komentāri

  1. Trīs sadaļas mums sakrīt 😀 Es arī savā blogā plānoju Ziemīšgaidīšanas rakstus(kad paies valsts svētki), grāmatas/ekranizācijas sadaļu(vēl tikai nevaru izdomāt kā praktiski tas labāk izskatītos) un arī topus(katru gadu atskatos uz kino, bet šogad laikam arī uz grāmatām). :)Būs interesanti pavērot kā Tev visu izdodas realizēt 🙂

  2. Super, tu jau zini, ka gaidīšu šīs sadaļas arī tavā blogā. 🙂 Vispār ar katru gadu paliek arvien grūtāk ieviest kaut ko jaunu, vai ne? Ziemīšu un topu sadaļa man arī bija pagājušogad, būs jāmēģina izdomāt kaut kas interesants, lai neatkārtojas. 😀

Komentēt rakstu

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s