Filma- Looper (2012)

Action | Sci-Fi | Thriller
Looper jeb Laika cilpa nebija filma, kuru šogad būtu ļoti gaidījusi. Patiesībā sāku to skatīties dēļ augstā IMDb reitinga un labajām atsauksmēm. Ļoti priecājos, ka to izdarīju, savādāk būtu palaidusi garām vienu ļoti labu filmu. Starp citu, jau 8. novembrī filma tiks rādīta televīzijā, kanālā TV3.


Katram savs darbiņš darāms..
Sižets ir ļoti interesants un oriģināls, vismaz es neatceros nevienu filmu ar līdzīgu sižetu. Šī ir filma par ceļošanu laikā. Nākotnē laika ceļošana vairs nebūs nekas īpašs, bet tai būs savi likumi. Nevēlamie ceļotāji tiks sūtīti uz pagātni. Tādi cilvēki kā Džo strādā par slepkavām, kuriem ir jānogalina laika ceļotājs, nedomājot un nezinot, kas viņš ir. Viņiem ir jānošauj šis cilvēks, jālikvidē līķis, par to saņemot labu atlīdzību. Vispār diezgan interesanta profesija. Un tad pienāk brīdis, kad Džo ir jānogalina pašam sevi, par 30 gadiem vecāku.

Filmas gaita un darbība attīstās pamazām. Sākumā skatītājs tiek iepazīstināts ar visiem laikā ceļošanas knifiņiem, likumiem un pienākumiem, kas saista šī darba veicējus. Vēlāk jau sākas neliela spriedzīte, vidusdaļa norisinās diezgan vienmērīgi, lai gan ik pa laikam ir kāds interesants pavērsiens. Beigas ir vienkārši lieliskas! Ja sāc skatīties šo filmu, tad noteikti noskaties līdz beigām un tikai tad vari teikt, vai tā patika vai nē. Man skatīšanās laikā filma iepatikās arvien vairāk.
Viliss un Levits abi iejūtas vienā tēlā.
Jauno Džo filmā atveido Džozefs Gordons- Levits, bet vecāko- Brūss Viliss. Gan ar sava aktiera talanta, gan grimētāju palīdzību Gordons- Levits atdarina Villisu jaunībā un viņam tas izdodas, par to liecina gan viņa izskats, gan uzvedība. Manuprāt, filmā abi aktieri ir uzdevumu augstumos.

Man patīk, ka filmas režisors Raiens Džonsons skatītājam ir izlēmis daudz ko pateikt priekšā un izskaidrot, līdz ar to visi notikumi bija diezgan skaidri. Protams, nāksies pašiem padomāt par varoņu rīcību un stāsta morāli. Būs gan mierīgas, gan romantiskas, gan filozofiskas ainas, būs kārtīga pašaudīšanās, labs humors un action. Vienvārdsakot, īsts kokteilis. Man jau patika!

Vērtējums- 8,5/10

5 komentāri

  1. Lielaku meslu pedeja laikaa neesmu redzejis 🙂

  2. Tiešām bija tik traki? Katram jau sava gaume, bet par "lielāko mēslu" neticu. 😀

  3. Laikam būs jānoskatās, kad par televizoru rādīs. ;)Šī filma vēl šajā nedēļā Kinomānija Top 5 piektajā vietā ierindojās kā skatītākā filma.

  4. Ja man būtu televizors, labprāt noskatītos otrreiz. 🙂

  5. Patika, pat loti.

Komentēt rakstu

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s